Rok 2013 - zajęcia dla członków Stowarzyszenia i ich opiekunów:

1. wykłady specjalistów - trzecia sobota miesiąca - wstęp wolny. rehabilitacja usprawniająca – grupowa (w grupach do 10 osób) na sali gimnastycznej: w godzinach porannych, ul. Geodetów 1 (Ochota) - wtorek i piątek po 2 grupy godz 11 :00 i 12:00. w godzinach popołudniowych ul. Wawelska 46 - wtorek, czwartek, po 2 grupy (od lutego br. organizuje, prowadzi i finansuje Fundacja "Żyć z chor. Parkinsona").

Rehabilitacja usprawniająca – indywidualna w domu pacjenta gimnastyka usprawniająca - w basenie z podgrzewaną wodą - basen w Zakładzie Usprawniana Leczniczego Szpital MSW (dwa razy w tygodniu, godziny do wyboru) - ćwiczenia pod opieką rehabilitanta. lub ćwiczenia w basenie w grupie - OSiR Ochota, ul. Rokosowska 10 (środa godz. 11) - ćwiczenia prowadzi rehabilitant.

Zajęcia logopedyczne - raz w miesiącu ćwiczymy w grupie, warsztaty i konsultacje logopedyczne dla chorych i ich opiekunów (3-cia sobota m-ca, godz 11) spotkania integracyjne "Dom pod Skrzydłami" ul. Grójecka 109 - sobota, godz. 11 do 14-stej (oprócz 3-ciej soboty m-ca, gdy spotykamy się na Wołoskiej).

Terapia tańcem i ruchem - więcej na podstronie "Z życia ...." wspólne wyjścia do teatru, kina, koncerty, itp

Powrót na stronę główną